akceptujemy płatności kartami kredytowymi

Dermatologia estetyczna

Wobec coraz dłuższej średniej przeżycia i poprawy warunków ekonomicznych znacznie częściej zwracamy uwagę na wygląd zewnętrzny.Ocena innych oraz samoakceptacja odgrywają znaczącą rolę w życiu nie tylko prywatnym, ale i zawodowym. Chcemy zachować młodość i pragniemy dobrze wyglądać.

Procesu starzenia nie da się zatrzymać, ale można starzeć się pięknie

Dla osób aktywnych, które nie chcą, bądź nie mogą poddać się zabiegom chirurgii plastycznej dermatologia estetyczna stała się alternatywą. Za pomocą różnych metod można opóźniać proces starzenia oraz bez użycia skalpela korygować widoczne na skórze zmiany (zmarszczki, blizny, rozszerzone naczynka, przebarwienia). Oczywiście trzeba pamiętać, że działania z zakresu dermatologii estetycznej w wielu przypadkach starzejącej się skóry nie będą tak skuteczne jak w chirurgii plastycznej, ale nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji i są mniej inwazyjne. Świadomość jaki efekt można uzyskać oraz realne oczekiwania pacjenta są tutaj niezwykle ważne. W wielu przypadkach widocznych na skórze defektów nie da się całkowicie usunąć. Można je tylko poprawić. Dlatego każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską.
Ideą zabiegów w dermatologii estetycznej jest więc wydobycie naturalnego piękna przy użyciu technik jak najmniej lub zupełnie nieinwazyjnych, aby można było natychmiast powrócić do normalnego życia. Większość pacjentów jest świadoma, że dla utrzymania efektów konieczne są regularne wizyty w gabinecie i systematyczne powtarzanie zabiegów.

webdesign: cs